Dom i wnętrze

Black-out w sypialni

Black-out w sypialni

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w domu – to właśnie tam możemy otulić się ciepłą kołdrą, czytać ulubione książki popijając niedzielną kawę, spędzać leniwe, rodzinne poranki… To my kreujemy tę najbardziej intymną przestrzeń w całym domu i tylko od nas zależy, w jaki sposób ją urządzimy. Niezwykle istotnym elementem, nie tylko dekoracyjnym, ale i praktycznym są zasłony – w przypadku sypialni mogą sprawdzić się tkaniny zaciemniające, czyli black-out. Wielu z nas o wiele lepiej śpi i odpoczywa w miejscach, w których panuje mrok.

KODEMii

Tego typu zasłony zdecydowanie zostaną docenione przez każdego, kto lubi dłużej pospać, nawet w ciągu dnia – dzięki zasłonom zaciemniającym, do wnętrza nie przedostaną się promyki słońca, które w porach letnich wstaje wyjątkowo wcześnie.. Jedną z wielu tkanin black-out jest także to, że pomieszczenia nie nagrzewają się i nie naświetlają tak bardzo, chroniąc także drewniane meble, podłogi, czy elementy skórzane przed przebarwieniami i pękaniem. Przy wyborze zasłon, warto zwrócić uwagę na ich jakość materiałów i wykończenia. Wielu z nas zapomina, jak ważne jest to, aby wzory na tkaninach łączyły się , gdy zsuwamy je razem. A gdy znudzi nam się styl w naszej sypialni? Wystarczy zmienić zasłonę, by całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu zupełnie innego charakteru!

Fot.Vallila

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy