KODEMii

Design from Finland

design from finland

DESIGN FROM FINLAND

KODEMii

Symbol Design from Finland oznacza fińskie pochodzenie produktu lub usługi, podkreślając znaczenie pracy umysłowej ludzi na rzecz fińskiego sukcesu i zatrudnienia. Znak może być przyznany każdej usłudze lub produktowi, który został zaprojektowany w Finlandii pod warunkiem, że siedziba firmy znajduje się w Finlandii. Znak przyznawany jest na okres trzech lat.

KEY FLAG – MADE IN FINLAND

KODEMii

Symbol klucza KEY FLAG może być przyznany produktowi lub usłudze wyprodukowanej w Finlandii pod warunkiem, że przeważająca część procesu produkcji lub realizacji usługi jest wykonana w Finlandii. Prawo do korzystania z symbolu flagi przyznawane jest na okres trzech lat.

ALLERGIATUNNUS®

KODEMii

Oznaczenie wskazuje na bezpieczeństwo produktu lub usługi dla osób o wrażliwej skórze i skłonności do astmy, czy alergii, potwierdzone przez Towarzystwo Astmatyków i Alergików.

ÖKO- TEX STANDARD 100

KODEMii

Symbol oznacza tekstylia godne zaufania. Oznacza to, że produkty nie zawierają barwników i substancji niebezpiecznych dla ludzi podczas kontaktu ze skórą.

REACH CERTICATE OF COMPLIANCE

KODEMii

Zgodnie z certyfikatem REACH, produkty danej firmy są bezpieczne dla zdrowia ludzi, nie zawierają chemikaliów i zostały przetestowane.

BCI CERTIFICATE – BETTER COTTON STANDARD

KODEMii

Certyfikat wskazujący na wiarygodność produktów pod względem procesu produkcji – w tym przypadku dotyczy to zrównoważonego procesu produkcji bawełny jako głównego składnika produktów. Proces ten przebiega z uwzględnieniem szacunku do środowiska, troski o społeczeństwo i czynniki ekonomiczne.

 FAMILON: ISO9001 — ISO14001 — OHSAS18001 — certyfikat zarządzania jakością

Familon został wyróżniony certyfikatem jakości ISO9001 oraz ISO14001, oraz certyfikatem ochrony środowiska OHSAS18001 – certyfikatem bezpieczeństwa i higieny pracy.

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *