Dom i wnętrze

Gość w dom, czyli meble 2w1

KODEMii

Wielofunkcyjne meble cieszą się coraz większą popularnością – najbardziej w mieszkaniach o mniejszej powierzchni, gdzie każdy metr musi być dobrze zagospodarowany. Meble 2w1 pozwalają więc zachować cenną przestrzeń, a jednocześnie spełniać swoje podstawowe funkcje- w przypadku sof rozkładanych – spania, wypoczynku i przechowywania.

KODEMii

Tego rodzaju mebel sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie. W niewielkiej sypialni często po wstawieniu łóżka nie pozostaje już wiele miejsca. Dzięki takiemu rozwiązaniu, za dnia możemy korzystać z sofy do siedzenia, oglądania, czy czytania, nocą natomiast, po rozłożeniu, sofa stanie się łóżkiem. W salonie natomiast, który czasami pełni również funkcję pokoju gościnnego, mebel doskonale stanie się łóżkiem dla odwiedzających nas przyjaciół, czy rodziny.

Wybierając odpowiednią sofę, należy zwrócić uwagę na mechanizm jej rozkładania- ważne jest, abyśmy mogli w dość łatwy i szybki sposób rozłożyć ją, nie używając przy tym zbyt dużo siły. Urządzając szczególnie niewielkie mieszkanie lub pokój, warto pamiętać o stylu takiej sofy. Najbardziej naturalne na stelaż dla mebla wydaje się pełne drewno – zapewni ono trwałość, dzięki czemu sofa będzie nam służyła na lata. Dużo lekkości wniesie do pomieszczenia mebel na nóżkach, o jasnym odcieniu, który dodatkowo doda wnętrzom nowoczesności i optycznie je powiększy.

 

 

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy

Polecane posty