Północ i design

HELSINKI DESIGN WEEK 2017

Helsinki Design Week

HELSINKI DESIGN WEEK JUŻ ZA CHWILĘ!

Już za kilka dni w stolicy Finlandii rozpocznie się największe coroczne wydarzenie w świecie designu na terenie północnej Europy. Helsinki Design Week to wielodyscyplinarny festiwal, który prezentuje projekty z wielu dziedzin designu- w szczególności ze świata projektowania wnętrz, architektury, czy mody.

To święto spotkań przyjaciół designu, sztuki i wszystkich miłośników projektowania. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Q&A”, (questions and answers) – tłum. „Pytania Odpowiedzi”. Temat spotkań nie jest przypadkowy – Finowie zachęcają do podjęcia dyskusji na temat designu; w ramach Helsinki Design Week odbywa się niemal 250 wydarzeń! Jednym z nich są Targi HABITARE – to ponad 1000 wystawców ze świata designu, którzy tłumnie przybywają do Messekeskus, aby zaprezentować swoje projekty i nadchodzące trendy w designie na kolejne lata.

Cały program wydarzenia znajdziecie na: www.helsinkidesignweek.com

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy