zasłony gotowa na tasmie w drzewa na tle natury: lasu i jeziora

Wiosna w domu

Wiosna to doskonały czas na przeprowadzenie zmian w naszym domu, które dodadzą wnętrzu więcej światła, kolorów i świeżości. I nawet niewielkie akcenty potrafią zmienić nasze najbliższe otoczenie.  Poduszki lub poszewki dekoracyjne są świetnym sposobem na odświeżenie sofy i salonu. Wybierając trzy lub cztery poduszki w różnych wzorach i kolorach można uzyskać szybki i zachwycający efekt. Tutaj wszystko zależy od naszej wyobraźni. Możemy dowolnie łączyć wzory, kolory.

Z kolei zmieniając zasłony, które mają bardzo duży wpływ na całe pomieszczenie, możemy dokonać większej zmiany. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zasłon w kwiaty: z wzorami drobnymi i dużymi, kolorystycznie stonowane i bardzo wyraziste. Dzięki nim powstanie nie tylko wiosenny nastrój, ale też doda to wnętrzu nowego, świeżego charakteru.

Innym sposobem jest zmiana dywanu, który może rozjaśnić cały pokój i zmienić jego atmosferę. Odpowiednio dobrany wzór i kolorystyka może stworzyć nowy salon lub sypialnię. Jeżeli myślisz o nowej dekoracji na podłogę o ciekawym skandynawskim wzornictwie to warto zapoznać się z naszą ofertą nowoczesnych dywanów.

W Finlandii jak i innych krajach skandynawskich przywiązuje dużą wagę do zmiany wystroju salonu, sypialni lub kuchni. I często są to właśnie zasłony, poszewki dekoracyjne i inne drobne dekoracje jak podkładki na stół czy świeczki w odpowiedniej kolorystyce. Dzięki temu wnętrze zyskuje odpowiedni nastrój i nabiera nowego uroku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23