Kolekcja FELLOWS - piękno męskiego ciała oczami Toukko Laaksonena.

W serii Fellows zostały wykorzystane czarno-białe grafiki i rysunki autorstwa fińskiego artysty Toukko Laaksonena, który z racji trudnego do wymówienia przez cudzoziemców nazwiska został nazwany Tom of Finland. W swoich rysunkach autor przedstawia umięśnionych, pięknych mężczyzn. Prace Toukko Laaskonena są dzisiaj znane na całym świecie i pokazywane na wystawach w najlepszych muzeach.

Seria Fellows to część znanej kolekcji TOM OF FINLAND, która jest zaprojektowana i wyprodukowana przez znaną markę fińską Finlayson. Prawdziwy design skandynawski i nie tylko jest odważny i tolerancyjny. Seria Fellows przedstawia rysunki muskularnych, świetnie zbudowanych mężczyzn. Wszystko w odcieniach czerni i bieli.

W skład kolekcji wchodzą satynowa poszwa na kołdrę, satynowa poszwa na poduszkę, bawełniany ręcznik kąpielowy, bawełniany ręcznik do twarzy, bawełniany fartuch kuchenny i bawełniane tekstylia kuchenne. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów satyny bawełnianej i bawełny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pasek boczny