KODEMii

KODEMii

Kodemii fiński design

KODEMIii to spotkanie z kolorem, designem i minimalizmem. To, co nas wyróżnia to funkcjonalne wzornictwo, niepowtarzalny design, szeroka paleta barw i zaskakujące połączenia motywów.

KODEMii zrodziło się z pasji do prostoty, odkrywania nowego i zamiłowania do stylu życia Finów, dla których najważniejsi są ludzie, szacunek do siebie, innych oraz przyrody. To również zamiłowanie do prostoty, jakości i trwałości, co najlepiej wyraża właśnie fiński design, a tym samym – KODEMii.

Dlatego w KODEMii znajdziecie Państwo tylko produkty zaprojektowane w Finlandii przez tamtejszych projektantów, dla których ważna jest zarówno forma estetyczna przedmiotu, jak i jego funkcjonalność. Mamy przyjemność zaoferować Państwu szeroki asortyment fińskich producentów wyposażenia wnętrz; niezwykłe zasłony i tekstylia marki Vallila, nowoczesne i piękne meble marki Kiteen,unikatowe dywany VM-CARPET, bajecznie miękką pościel marki Familon, odważny design marki Finlayson oraz magiczne projekty Terhi Mickelsson.

KODEMii to wyjątkowy koncept, który oferuje wybór pojedynczych, unikatowych produktów, jak i stwarza możliwość urządzenia własnej przestrzeni indywidualnie w sposób kompleksowy.

KODEMii to nie tylko produkty- to także przestrzeń dla informacji, pozwalających przybliżyć Państwu styl życia Finów i  aktualności ze świata desingu. To miejsce nowych pomysłów i ciekawych doświadczeń.

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *