Komody skandynawskie wykonane z jasnego drewna brzozowego. Różne komody z szufladami, półkami witryny w kolorach brzozy, białym i czarnym.

KOMODY SKANDYNAWSKIE

Skandynawskie komody i witryny są proste w formie, funkcjonalne i wykonane z materiałów naturalnych. Dzięki tym cechom oraz jasnym kolorom stają się ponadczasowe, dobrze komponują się z różnymi stylami i barwami, a przede wszystkim są trwałe. Prostą formę komody w stylu skandynawskim zyskują dzięki prosty liniom, gładkim taflom  frontów i blatów. Charakterystyczny dla tego stylu jest też brak zdobień. Komody i witryny w stylu skandynawskim są zaprojektowane tak, aby cieszyły oko użytkownika i służyły mu przez długie lata. Dlatego też jednym z kluczowych elementów jest materiał z jakiego są wykonane. Oryginalne produkty to komody z drewna i najczęściej z drewna brzozowego rosnącego na północy Europy. Jasna barwa drewna brzozowego oraz pięknie wyprofilowane nóżki nadają szafkom lekkości i dodają pomieszczeniom przestrzeni.

W Kodemii oferujemy oryginalne, drewniane komody wyprodukowane w Finlandii z najwyższej jakości drewna brzozowego. Pokryte są lakierami i farbami bezpiecznymi dla alergików. W naszej ofercie znajdą Państwo komody z szufladami, szufladkami, niskie, wysokie. Komody skandynawskie są nowoczesne i praktyczne; pasują nie tylko do salonu,  ale też do sypialni, pokoju młodzieżowego czy gabinetu.

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników