Sofy skandynawskie z drewna brzozy skandynawskiej.

SOFY SKANDYNAWSKIE

Skandynawskie sofy charakteryzują się przede wszystkim prostym i oryginalnym wzornictwem. Minimalistyczne linie sprawiają, że sofy doskonale wkomponowują się w różne style i wnętrza. Ich czysta forma i smukłe nóżki dodają pomieszczeniom lekkości i przestrzeni. Sofy doskonale sprawdzą się zarówno w dużych jak i małych pomieszczeniach np. salonach. Jeżeli pomieszczenie jest mniej przestronne to rekomendowane są sofy bez boków, określane jako otomany lub szezlongi. Dzięki temu przestrzeń nie jest ograniczana bokami sofy i powierzchnia zyskuje optycznie.

Bezpieczne i naturalne materiały to myśl przewodnia stylu skandynawskiego. Najczęściej wykorzystywanym drewnem w meblarstwie fińskim jest brzoza ze Skandynawii. Jasne drewno brzozy skandynawskiej to nie tylko wyjątkowa barwa, czy  unikatowy rysunek drewna, ale też lekkość mebla.  W wielu sofach w stylu skandynawskim drewno brzozy występuje w naturalnej barwie. Elementy drewniane są pokryte lakierami i farbami bezpiecznymi dla dzieci.

Nasze sofy skandynawskie są funkcjonalne i łatwe w pielęgnacji. Nieodłącznym elementem jest funkcja spania, bo przecież przypadkowy gość lub wizyta rodziny czasami się zdarzają. Proste i sprawdzone mechanizmy zmiany z sofy na łóżko są dużym atutem tych mebli.

W naszym sklepie oferujemy oryginalne sofy skandynawskie wyprodukowane w Finlandii. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość kanap. W naszej ofercie znajdą Państwo sofy w różnych kolorach drewna, obić i materacy.

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników