Dywany skandynawskie z oryginalnym w oryginalne wzory, kolory zaprojektowane w Finlandii. Na tle dywanów znajdują się poduszki i poszewki dekoracyjne.

DYWANY SKANDYNAWSKIE

Skandynawskie dywany do sypialni, w sklepie Kodemii, to nie tylko unikatowe, skandynawskie wzornictwo, ale przede wszystkim wysoka jakość materiałów mająca wpływ na trwałość i łatwość użytkowania. Prezentowane w naszym sklepie dywany i dywaniki do sypialni wykonane są z najwyższej jakości materiałów ( m.in.:bawełna, wiskoza, wełna) i  spełniają najwyższe standardy. W zależności od upodobań i stylu sypialni w naszej ofercie dywanów w stylu skandynawskim znajdą Państwo produkty w różnorodne wzory: geometryczne, kwiatowe, roślinne, kolorowe, w paski itd.

Dywany skandynawskie w  ofercie Kodemii są lekkie, łatwe do utrzymania w czystości, a co najważniejsze przyjazne dla alergików i dzieci.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dywanów w stylu skandynawskim pochodzących od zaufanych i renomowanych producentów od lat działających w branży wnętrzarskiej. Wszystkie produkty posiadają certyfikat DESIGN FROM FINLAND potwierdzający autentyczność projektu z Finlandii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19