Wisząca przy oknie gotowa zasłona zaciemniająca BULEVARDI beżowa z obrazem ulicy Helsinek w aranżacji z sofą, poduszką i narzutą

ZASŁONY BLACKOUT

Blackout zasłony to nie tylko funkcjonalność, czyli chronienie przed światłem dziennym, lecz również estetyczny element sypialni, pokoju młodzieżowego, dziecięcego czy salonu.  Coraz częściej szukamy ciekawych i oryginalnych wzorów, które podkreślą zarówno styl naszej sypialni jak również pomogą stworzyć przestrzeń przytulną i miłą dla naszego oka przed odpoczynkiem.

Oferujemy zasłony zaciemniające blackout o różnorodnym wzornictwie skandynawskim. Tutaj miłośnicy stylu miejskiego znajdą zasłony, gdzie poczują się jak na 30 piętrze wieżowca. Wielbiciele  flory i fauny będą mieli w naszym sklepie wyjątkowe wzory kwiatów, roślin, zwierząt.

Zwolennicy spokojnych barw i wzorów również odnajdą design dla siebie. Zaprojektowane przez znanych i uznanych projektantów z Finlandii zasłony blackout na taśmie o unikatowym wzornictwie skandynawskim wyróżniają się przemyślanym i oryginalnym designem oraz niezwykłą kolorystyką. Oferowane przez nas zasłony blackout na żabki i tunel pokazują, że styl skandynawski jest kolorowy, ciekawy a nie tylko jednobarwny.

Wysoka jakość tkaniny i oryginalny design skandynawski zapewniają, że nasze zasłony będą cieszyły Państwa oczy przez wiele lat. Wszystkie zasłony posiadają certyfikat DESIGN FROM FINLAND.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9