Północ i design

VM-CARPET – unikatowe dywany

VM-CARPET

VM CARPET jest rodzinną fińską firmą, założoną w 1973 roku, specjalizującą się w produkcji dywanów. Charakterystyczną cechą produktów jest materiał, z którego wykonane są dywany –  część z nich wykonanych jest z przędzy papierowej, co w połączeniu z wełną lub bawełną pozwala uzyskać wyjątkowy wygląd, a dywan jest niezwykle miękki i przyjemny dla stopy. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, większość dywanów produkuje się ze specjalnym, opatentowanym przez VM-CARPET, antypoślizgowym podkładem EVAPOLYTEX. Dywany z takim podkładem  można użytkować także w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Firma VM-CARPET dba o  oryginalny i nowoczesny design, jakość wykonania oraz trwałość produktów. Dywany wyprodukowane w tej niezwykłej, a jednocześnie prostej technologii są odpowiedzią na potrzeby współczesnego klienta, dla którego ważne są walory estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalność i łatwość w utrzymaniu. Dywany VM-CARPET są łatwe w utrzymaniu czystości ze względu na mniejsze gromadzenie się kurzu niż w dywanach tradycyjnych – dzięki temu nowoczesne dywany VM- CARPET są przyjazne alergikom.

Jakość

Dywany są przyjazne alergikom – produktom zawierającym mieszankę wełny i papieru, wełny i bawełny przyznano certyfikat Öko- Tex Standard 100, oznaczający tekstylia godne zaufania, (dla dywanów zawierających wełnę) oraz certyfikat REACH Compliant, który wskazuje na brak substancji szkodliwych dla zdrowia i życia człowieka (przyznany produktom  zawierający mieszankę wełny i papieru, wełny i bawełny)

Projektanci

Dywany są projektowane wewnętrznie (In-house design), a także przez projektantów; Marja Kuutti – Sopanen, Elina Helenius, Liina Blom, Hanna Korvela oraz przy współpracy z Aalto University.

 

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy