INFORMACJE O WYSYŁCE

1. Dla wygody naszych klientów oferujemy następujące formy wysyłki:

  • Przesyłka kurierska (DPD lub Pocztex lub Fedex lub TNT)
  • Paczkomaty (Inpost)
  • Dostawy paletowe (DPD, Pocztex, Schenker)

2. Przewidywany czas dostarczenia przesyłki do Klienta przez przewoźnika przy wyborze przesyłki kurierskiej to 1-2 dni roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki, natomiast przy wyborze przesyłki za pośrednictwem „Paczkomaty InPost”- do 3 dni roboczych .
3. Koszt przesyłki jest podany przy składaniu zamówienia i zależy od wymiarów, wagi i specyfiki produktu.
4. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

INFORMACJE O REALIZACJI ZAMÓWIENIA

5. Na czas dostawy, czyli termin otrzymania przesyłki przez Klienta składają się następujące elementy: realizacja zamówienia przez Sklep i czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.
6. Czas realizacji zamówienia zaczyna się od momentu potwierdzenia otrzymania płatności za złożone zamówienie. Realizacja zamówienia to przygotowanie produktu do transportu i nadanie go , jeżeli produkt jest na stanie magazynowym sklepu. W przypadku produktów na zamówienie czas realizacji zamówienia obejmuje również sprowadzenie produktu od producenta lub wyprodukowanie go według specyfikacji produktu określonej przez klienta.
7. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Zamówienia składane w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta) realizowane są kolejnego dnia roboczego.
8. Termin dostawy jest to termin, w którym Produkt, licząc od momentu płatności – znajdzie się w rękach Klienta. Przewidywany termin dostawy jest zawsze podany na kartach Produktu, przy czym nie może on przekroczyć 84 Dni Roboczych
9. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 84 Dni Roboczych.

ZAKUPY DO INNYCH KRAJÓW

Na życzenie klientów oferujemy wysyłkę do innych krajów jak Słowacja, Czechy, Niemcy. Koszt wysyłki jest określany przy każdym zamówieniu. Jeżeli jesteś zainteresowany wysyłką poza granice Polski prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

GDY PRZESYŁKA OPÓŹNIA SIĘ

W przypadku niedostarczenia przesyłki w zakładanym terminie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy korzystając z formularza kontaktowego tytułując OPÓŹNIONA PRZESYŁKA.

GDY PRZESYŁKA JEST USZKODZONA

Po odebraniu przesyłki zalecamy sprawdzenie (nie jest to obowiązkowe), czy nie nastąpiło uszkodzenie produktu w trakcie transportu. Najlepiej zrobić to przy kurierze. W przypadku uszkodzenia zawartości zalecamy spisanie protokołu szkodzenia zachowując 1 egzemplarz dla siebie, jednak nie jest to obowiązkowe.

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo