Dekoracje świąteczne w domu

Boże Narodzenie w Finlandii to niezwykły czas, na który wszyscy czekają. I powodem tego nie są tylko prezenty. Jest to czas spotkań z bliskimi i znajomymi. Finowie są mistrzami tworzenia wyjątkowego nastroju świątecznego, który podkreślają światłem, kolorami oraz mnóstwem dodatków.

Ulubionymi barwami skandynawskiego stylu na czas świąt są granatowy, bordowy, zielony. Na ten czas Finowie dekorują swoje domy zasłonami, poduszkami, obrusami, serwetkami właśnie w tych kolorach. Pomieszczenia są pełne małych lampek i świeczek wszelkiego rodzaju. Nastrój świąteczny podkreślają ozdoby z naturalnych materiałów (szkła, drewna, słomy). Ozdoby wieszane są w różnych miejscach nie tylko na choince. Szczególną uwagę warto zwrócić na wieńce wieszane na drzwiach wejściowych i oczywiście tematycznie dostosowanych wycieraczkach przy drzwiach. Dzięki temu domy stają się kolorowe, tajemnicze i pełne migających światełek.

W naszym sklepie znajdą Państwo produkty umożliwiające udekorowanie domu w prawdziwie skandynawskim stylu jak: zasłony, poduszki, dywany.

Wyświetlanie 1–24 z 25 wyników