Szafki RTV drewniane w skandynawskim stylu z drewna brzozowego

SZAFKI RTV DREWNIANE

Drewniane szafki RTV przeznaczone są do przechowywania wszelkiego rodzaju sprzętu radiowo-telewizyjnego, który najczęściej w domach znajduje się w salonie, pokoju dziennym lub w sypialni. Na solidnym meblu można postawić telewizor i inne sprzęty grające, jednak coraz częściej telewizory wiesza się na ścianie. W tym wypadku komoda spełni zatem rolę odpowiedniego miejsca na przewody elektryczne i kable lub płyty CD, których każdy z nas ma jeszcze pełno w swoich mieszkaniach lub domach. W zależności od modelu, z bogatej oferty KODEMii, komody RTV drewniane mogą być w wariancie z szufladami oraz z drzwiczkami, tylko z szufladami lub w opcji z wnęką na sprzęt, taki jak na przykład dekoder cyfrowy. Meble różnią się także między sobą rodzajem uchwytów: bardziej klasyczne, takie jak Szafka TV drewniana MATINEA wykończona jest uchwytami gałkowymi. Do nowoczesnych wnętrz doskonale pasują komody, które mają jedynie otwory na palce lub dłoń. Wszystkie elementy każdego mebla są delikatnie zaokrąglone, a otwory w drzwiach szafki wygładzone. W ofercie naszego sklepu znajdują się także modele bez żadnych widocznych uchwytów- z systemem zamykania typu klik-klak. Przed przystąpieniem do wyboru szafki warto oszacować ilość rzeczy, które chcemy w niej zmieścić.  Szafki i komody RTV to wyjątkowo dekoracyjny mebel, pomimo niewielkiej ilości zdobień- to typowa cecha prawdziwego stylu skandynawskiego, który jest prosty, a jednocześnie szalenie elegancki i minimalistyczny.

Materiałem wykorzystanym do produkcji szafek RTV jest drewno brzozy fińskiej, która występuje na terenie północnej Europy. Gatunek brzozy skandynawskiej z tamtejszych rejonów wyróżnia się większą trwałością niż gatunki znane nam w Polsce. Delikatny, jasny odcień drewna i jego łagodny rysunek podkreślają unikatowość mebli. Drewno poddawane jest specjalnemu procesowi technologicznego przygotowywania i sezonowania, tak, by zapewnić najwyższą trwałość. Wyjątkowy charakter nadaje meblom fakt, że są one wykończone ręcznie. Ostatni krok w produkcji mebla w fabryce w Finlandii to lakierowanie- na drewniane meble nakładany jest lakier, który jest bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych osób, takich jak alergicy, czy dzieci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Szafki TV drewniane nowoczesne

Drewniane szafki RTV nowoczesne to piękne ergonomiczne formy, które zostały osadzone na czterech, wysokich nóżkach są w zależności od modelu proste bądź ustawione pod kątem. To powoduje z kolei, że mebel (mimo, że wykonany z pełnego drewna), wydaje się optycznie lekki, przy czym całe pomieszczenie zyskuje na przestrzeni oraz przestronności. Drewniane, oryginalne meble to synonim piękna stylu skandynawskiego, który wyróżnia szlachetna prostota i minimalizm, a każdy z jego elementów jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i pięknie wykończony. Drewno szafki jest gładkie i miłe w dotyku- to zasługa jego delikatnej faktury. Tego typu meble wprowadzają do wnętrz powiew natury, a ich użytkownicy mogą cieszyć się częścią przyrody w ich mieszkaniu. Z uwagi na to, że zdecydowana część roku na północy Europy spowita jest ciemnością, Skandynawowie spragnieni światła słonecznego aranżują swoje wnętrza z ogromną dbałością, wykorzystując przy tym naturalne materiały, w szczególności drewno o jasnej barwie. Styl skandynawski nie oznacza jednak, że meble są wyłącznie w kolorze białym- szafki RTV mogą być także w naturalnym odcieniu brzozy, a nawet białe z elementami w kolorze brzozy. Łagodne linie mebla i brak ozdobnych detali sprawia, że szafki są niezwykle nowoczesne.

Drewniane szafki pod telewizor

W ofercie KODEMii znajduje się mnóstwo modeli- komody drewniane pod telewizor to jeden z elementów wyposażenia salonu, a nierzadko także sypialni. Wybierając tego typu mebel należy mieć na uwadze wiele aspektów. Podstawowym warunkiem jest jej styl- mebel nie powinien odstawać od reszty. W przypadku szafek ze Skandynawii, nie ma obawy, że nie będzie pasowała. Szafki pod TV drewniane z Finlandii mają jasną, przyjazną barwę, dzięki czemu wkomponują się w każdy styl, a na pewno w nawet niewielkie pomieszczenia, optycznie je powiększając. Innym, równie ważnym aspektem wyboru jest rozmiar szafki, a dokładniej jej szerokość. Należy zatem wziąć pod uwagę proporcje telewizor-szafka. Szafka dużo dłuższa niż telewizor będzie przytłaczała całe pomieszczenie. Szafki zostały zaprojektowane przez projektantów z Finlandii z myślą o wielbicielach dobrego stylu i wysokiej jakości-- świadczy o tym certyfikat DESIGN FROM FINLAND. Meble te zostały również wyprodukowane w Finlandii, przy czym proces ten przebiegał z zachowaniem najwyższych standardów w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, o czym zapewnia certyfikat KEY FLAG-MADE IN FINLAND. Dlatego każdy mebel jest starannie wykończony, a ostatnie ręcznie szlify w fińskiej fabryce pozwalają zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal. Szafki RTV z Finlandii są wieloletnią inwestycją i z pewnością posłuży długo swoim użytkownikom.