ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Klient ma pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Nie musi nawet podawać powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy.
2. W celu uruchomienia zwrotu prosimy o kontakt np.: przesłanie informacji o odstąpieniu od umowy do nas na adres mailowy kontakt@kodemii.com lub korespondencyjny: SIMP Dorota Decewicz-Błaut., ul. Kościuszki 113, 05-120 Legionowo.
Dla ułatwienia można skorzystać z formularza odstąpienia od umowy , który można pobrać tutaj
3. Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar Sprzedawcy na wyżej podany adres. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem.
4. Zwracamy uwagę, że Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
5. Zwrot towaru do sprzedawcy dokonywany jest na koszt Klienta.
6. Zwroty są możliwe dla wszystkich produktów, oprócz tych które zostały wykonane według specyfikacji Klienta, tj. produktów nieprefabrykowanych”.
7. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób oferowany przez sklep) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o prawie odstąpienia od umowy przez Kupującego.
8. Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu oraz dopiskiem ZWROT.
9. Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską

SPRZEDAWCA:
SIMP Dorota Decewicz-Błaut,
ul. Tadeusza Kościuszki 113,
05-120 Legionowo, POLSKA
NIP 113-054-82-40 Zarejestrowana w CEIDG

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

REKLAMACJE

1. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i oryginalne. Sprzedawca odpowiada za wady fizyczne lub prawne Towarów.
2. Każda rzecz kupiona w sklepie może być reklamowana z zachowaniem terminów i warunków reklamacji określonych odpowiednimi przepisami prawa, jeśli posiada wady, stanowiące o jej niezgodności z zawartą umową sprzedaży.
3. W celu uruchomienia procedury reklamacyjnej prosimy o kontakt np.: przesłanie informacji o odstąpieniu od umowy do nas na adres mailowy kontakt@kodemii.com lub korespondencyjny: SIMP Dorota Decewicz-Błaut, ul. Kościuszki 113, 05-120 Legionowo.
Dla ułatwienia można skorzystać z formularza odstąpienia od umowy , który można pobrać tutaj
4. Sklep ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od momentu wpłynięcia reklamacji wraz z opisem niezgodności.
5. Prosimy o staranne pakowanie reklamowanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu oraz dopiskiem REKLAMACJA.
6. Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską.

SPRZEDAWCA:
SIMP Dorota Decewicz-Błaut,
ul. Tadeusza Kościuszki 113,
05-120 Legionowo, POLSKA
NIP 113-054-82-40 Zarejestrowana w CEIDG

Pobierz formularz reklamacji

 

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo