Jakość

Produkt zaprojektowany w Finlandii

Fiński design od momentu jego narodzin, zawsze stawiał na trwałość, funkcjonalność oraz wysoką jakość projektowania i produkowania przedmiotów. Finowie są także znani ze swojego szacunku do ludzi i do natury, co ma duży wpływ na troskę o jakość przedmiotów, którymi się otaczają i którymi wyposażają swoje domy. Dlatego w KODEMii znajdziecie Państwo produkty zaprojektowane w Finlandii, na co wskazuje certyfikat DESIGN FROM FINLAND.

Produkt wyprodukowany w Finlandii

Większość naszych produktów jest również wyprodukowana z największą starannością w Finlandii, na co wskazuje certyfikat KEY FLAG – MADE IN FINLAND.

przebadane dla alergików w Finlandii

W KODEMii znajdują się także produkty specjalnie zaprojektowane dla osób, których skóra wymaga szczególnej opieki, jest wyjątkowo wrażliwa i ma skłonności do alergii. Certyfikatem ALLERGIATUNNUS®  z potwierdzeniem Towarzystwa Astmatyków i Alergików zostały oznaczone produkty marki Familon – tekstylia oraz pościel.

przetestowane, wolne od szkodliwych substancji chemicznych

Wybierając produkty KODEMii możecie być Państwo pewni, że są one bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka. Wszystkie produkty zostały oznaczone Certyfikatem OEKO- TEX STANDARD 100, co oznacza tekstylia godne zaufania. Symbol przyznaje się tekstyliom, które zostały przetestowane pod względem niemal stu parametrów, które są istotne z punktu widzenia zdrowia człowieka. Symbol OEKO TEX jest gwarancją, że produkty nie zawierają barwników i substancji niebezpiecznych dla człowieka podczas kontaktu ze skórą.

bezpieczne, przetestowane substancje chemiczne

Wszystkie produkty w KODEMii zostały wyprodukowane z największą starannością i dbałością o środowisko naturalne na każdym etapie produkcji.
REACH CERTICATE OF COMPLIANCE

odpowiedzialna produkcja bawełny

Zgodnie z certyfikatem REACH, produkty danej firmy są bezpieczne dla zdrowia ludzi, nie zawierają chemikaliów i zostały przetestowane.
BCI CERTIFICATE – BETTER COTTON STANDARD

Certyfikat wskazujący na wiarygodność produktów pod względem procesu produkcji – w tym przypadku dotyczy to zrównoważonego procesu produkcji bawełny jako głównego składnika produktów. Proces ten przebiega z uwzględnieniem szacunku do środowiska, troski o społeczeństwo i czynniki ekonomiczne.

 FAMILON: ISO9001 — ISO14001 — OHSAS18001 — certyfikat zarządzania jakością

Familon został wyróżniony certyfikatem jakości ISO9001 oraz ISO14001, oraz certyfikatem ochrony środowiska OHSAS18001 – certyfikatem bezpieczeństwa i higieny pracy.

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo