POŚCIEL I KOŁDRY DO SYPIALNI

Pościele z oryginalnym skandynawskim designem z Finlandiiwkomponują się w wystrój praktycznie każdej sypialni podkreślając jej styl i upodobania mieszkańców. Pościel to nie tylko wzornictwo, lecz również właściwości materiału, delikatność w dotyku, łatwość pielęgnacji, mające kluczową rolę dla jakości naszego snu.

Produkty oferowane w naszym sklepie to najwyższej jakości materiały naturalne (bawełna) przyjazne również alergikom, o wyjątkowym wzornictwie skandynawskim, które jeszcze przed snem przeniesie nas w świat kolorowych snów. Pościele z naszej oferty  pasują do pokoi dziecięcych, młodzieżowych, a także sypialni dorosłych.

Kołdry i poduszki renomowanej skandynawskiej firmy Familonzapewnią dobry i wygodny sen dzięki najnowocześniejszym technologiom zastosowanych w serii Feeling, które gwarantują skuteczne odprowadzanie wilgoci i właściwą cyrkulację powietrza podczas snu. Wysoka jakość materiałów pozwala na łatwą pielęgnację i długie korzystanie z produktu. Nasze produkty zapewnią skandynawską, świeżą i harmonijną atmosferę umożliwiając bardzo dobre samopoczucie podczas snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Pasek boczny