Północ i design

FAMILON – specjalista od dobrego snu

FAMILON

Dobry sen jest niezbędny dla pełnego i zdrowego życia. Firmy Familon specjalizuje się i koncentruje na pomocy swoim klientom w uzyskaniu jak najlepszego snu poprzez  badania, rozwój i stworzenie światowej klasy łóżek i pościeli. Od ponad 50 lat  Familon jest  liderem z wieloma osiągnięciami w obszarze innowacyjności i jakości. Wizja firmy to czysta Nordycka jakość, która możliwa jest do osiągnięcia poprzez nieustanne dążenie do najlepszego designu, doboru najlepszych materiałów i udoskonalania jakości procesu produkcyjnego.  To dlatego Familon jest  znany  z wyjątkowych produktów i pasji do poprawy samopoczucia swoich klientów. A co firma mówi o sobie? „Dbamy o każdy szczegół, aby zasypianie i sen były czystą przyjemnością. Nasze produkty powstają tam, gdzie rodzą się najpiękniejsze sny. ”

Familon jest z jedną najbardziej rozpoznawalnych fińskich marek. Funkcjonuje na rynku od 1966 roku. Firma specjalizuje się w produkcji materaców, łóżek, pościeli, kołder, poduszek i rozszerza swoją ofertę o kolejne tekstylia.

Produkty Familon są zaprojektowane  w Finlandii, testowane pod względem bezpieczeństwa i produkowane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z uwzględnieniem szacunku dla środowiska. Dlatego też, od 1996 roku, poduszki i kołdry Familon są opracowane we współpracy z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Firmie Familon przyznano także tzw. znak Finnish Allergy Label, który oznacza bezpieczeństwo produktu lub usługi dla osób o wrażliwej skórze i skłonności do astmy, czy alergii, potwierdzone przez Towarzystwo Astmatyków i Alergików. Firma uzyskała także  Oeko – Tex Standard 100, co wskazuje na bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych pod względem pH przyjaznego dla skóry. Oznacza to, że produkt jest wolny od szkodliwych substancji zawierających toksyczne barwniki. Łóżka Familon otrzymały także znak Swan – Ecolabel dla krajów skandynawskich. Fińska etykieta Allergiatunnus gwarantuje przydatność użytkowania dla osób z alergią. Produkty firmy Familon są opracowywane przez zespół ekspertów, aby dopracować każdy aspekt poprawiający jakość snu i uczucie świeżości w ciągu dnia.

Produkty Familon zostały opracowane wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy od 1996 roku, co gwarantuje spokojny sen nawet dla najbardziej wrażliwych użytkowników. Fiński znak alergii Allergiatunnus® gwarantuje przydatność dla osób z alergią, bez substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Produktom Familon przyznano znak Oeko-TeX, jako certyfikat bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Oeko- Tex Standard 100 gwarantuje pH przyjazne dla skóry. Produkty te są wolne od szkodliwych substancji i toksycznych barwników.  Familon to pierwszy fiński producent łóżek, który kwalifikuje się do znaku SWAN, który jest oficjalnym znakiem eko dla krajów skandynawskich – przyznanie znaku stawia wysokie wymagania w zakresie produkcji i materiałów a także oddziaływania na środowisko Szeroki wybór produktów Familon obejmuje produkty wykonane z innowacyjnych surowców wtórnych oraz EU ECOLABEL, które są produkowanych w proekologiczny sposób, mając na uwadze oszczędzanie energii, wody i dbając o naturę.

 

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy