Północ i design

KITEEN- meble dobrze zaprojektowane

kitten

Kiteen Huonekalutehdas Oy jest producentem mebli w Finlandii. Kiteen rozpoczął swoją działalność w 1990 roku, kontynuując tradycję fabryki, która powstała w 1920 roku. Firma specjalizuje się w  produkcji nowoczesnych mebli do sypialni i pokoju dziennego z wykorzystaniem brzozy jako trwałego, solidnego materiału o pięknej strukturze. Firma Kiteen produkuje także szafy, witryny, komody, stoły, krzesła oraz szafki pod telewizor.  Kluczowymi wartościami dla firmy Kiteen są jakość, trwałość i przede wszystkim funkcjonalność.

Jakość

Ze względu na surowe warunki, w jakich rośnie, brzoza z północy Europy jest bardziej wytrzymała, charakteryzuje się wyższą jakością, jaśniejszym odcieniem i wyjątkowym rysunkiem. Wszystkie produkty Kiteen są wykańczane ręcznie, a ich jakość jest sprawdzana wiele razy podczas procesu produkcji. Jakość mebli zapewnia surowiec pozyskiwany z Finlandii oraz proces technologiczny, przygotowujący drewno we właściwy sposób do produkcji mebli.  Wszystkie meble marki Kiteen są wyprodukowane w Finlandii.

Projektanci

Nad nowoczesnym i unikatowym wyglądem mebli czuwa grupa osób. Większość produktów Kiteen jest projektowanych przez zespół firmy , czyli „in-house design”.  Seria mebli Matinea została zaprojektowana przez Juha  Myllylä.

Najnowsza kolekcja

Najnowszą kolekcją Kiteen jest seria mebli Notte, Notte reprezentuje nowoczesny design w połączeniu z wyjątkowym wzornictwem i funcjonalnością. Meble wykonane z litej brzozy są piękne i trwałe, a jednocześnie niezwykle proste i przyjazne w użytkowaniu. Standardowymi kolorami serii jest lakierowana brzoza oraz brzoza pomalowana na biało. Kolekcja składa się z podwójnego łóżka, szafki nocnej, różnej wielkości komód, stołu, ławek oraz dwóch rozkładanych sof.

 

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy