Nowości, Kiteen

Meble z pełnego drewna marki Kiteen

Meble z pełnego drewna

ANNIINA należy do klasycznych kolekcji mebli marki Kiteen. ANNIINA została zaprojektowana dla osób poszukujących prostoty, trwałości i komfortu. Nowoczesna seria mebli wykonanych z wysokiej jakości brzozy ze Skandynawii składa się z łóżka oraz szafki nocnej. Meble występują w kolorach: buk, brzoza lakierowana na biało i wenge.

KODEMii

 

ALANKO to nowa kolekcja mebli marki Kiteen, nawiązująca do poprzedniej – NOTTE. Linia ALANKO została zaprojektowana dla osób poszukujących prostoty, trwałości i jakości. Ta unikatowa kolekcja mebli wykonana jest z wysokiej jakości brzozy skandynawskiej. Kolekcja ALANKO składa się z  pionowej szafki z wysuwanymi szufladami oraz trzech komód. Nowością jest sekretarzyk (gablotka), zamykana drewnianymi drzwiczkami.

KODEMii
KODEMii

Linia KOLO składa się z  pionowej szafki z wysuwanymi szufladami oraz trzech komód. Nowością jest witryna, zamykana przeszklonymi drzwiczkami.

                                                                                                                 KODEMii
KODEMii

Seria HAIKU to klasyczny skandynawski design w najlepszym wydaniu. Imponujące projekty tej kolekcji wprowadzają do domu północną elegancję. Meble HAIKU zostały zaprojektowane dla wszystkich, którzy poszukują prostoty, elegancji, trwałości oraz komfortu. Nowoczesna seria mebli wykonanych z wysokiej jakości brzozy ze Skandynawii składa się z łóżka oraz szafki nocnej. Meble występują w kolorach: brzoza lakierowana, brzoza lakierowana na biało.

KODEMii

Seria KOLI  składa się z łóżka oraz szafki nocnej. Meble występują w kolorach: orzech oraz brzoza lakierowana na biało.

KODEMii

Seria KUUSAMO reprezentuje tradycyjny i ponadczasowy skandynawski styl z Finlandii. Meble z pełnego drewna brzozy skandynawskiej zostały zaprojektowane dla wszystkich, którzy poszukują prostoty, elegancji, trwałości oraz komfortu. Nowoczesna seria mebli składa się z łóżka, łóżka pietrowego oraz szafki nocnej. Meble występują w kolorach: brzoza lakierowana, buk, orzech, brzoza lakierowana na biało.

KODEMii

KODEMii

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami oraz promocjami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SIMP ul. Tadeusza Kościuszki 113, 05-120 Legionowo

Powrót do listy